راهنمای خريد مشتريان

روش سفارش

مشتریان عزیز:

لطفا پس از انتخاب محصول مورد نظر جهت اطلاع از موجودی محصول، اطلاع از آخرین تخفیفات با شمارهای فروش تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

  سفارش و مشاوره خرید

 09152257690


راهنماي خريد از سایت فرش ها


نحوه جستجو و انتخاب کالا


براي جستجوي کالاي مورد نظر خود در سايت فرش ها، از سه روش مي‏‌توانيد استفاده کنيد:

- استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتي که مدل يا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشيد)
در قسمت بالاي صفحه‌هاي سايت يک ابزار جستجو وجود دارد و شما مي‌‏توانيد با تايپ نام يا بخشي از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقيم به سراغ محصول مورد نظر خود برويد.

- استفاده از بخش بندي گروه‌هاي کالا


زير ابزار نوار جستجو ، گروه بندي کالا قرار دارد که با قرار دادن نشان‏گر موس بر روي هر يک از آنها ، دسته بندي محصولات مرتبط آن گروه کالا نمايش داده مي‌‏‏شود.
سپس با کليک کردن بر روي دسته بندي‏‏‌هاي کالا ، شما به صفحه‌ي جستجوي پيشرفته منتقل مي‌شويد که مي‌‏‏توانيد بر اساس سازنده، نوع يا رنگ جستجوي خود را محدود کنيد.
در مراحل بعدي، مي‌‏‏توانيد از ابزار جستجوي پيشرفته سايت استفاده کنيد و با انتخاب ويژگي‌‏‏هايي که براي شما اهميت بيشتري دارند در کنار محدود کردن دامنه قيمت کالا، کالاي مطلوب خود را راحت‏‏‌تر انتخاب کنيد.

- جستجو در نتايج


پس از انتخاب گروه کالايي مورد نظر ، در نوار جستجوي کنار عنوان گروه، ميتوان مدل يا نام کالاي مد نظر را جستجو کرد به طور نمونه: در گروه خاص ميتوانيدمدل، برند و يا مشخصه مورد نظر را جسنجو کنيد .

همچنين، بخش‌‏هايي در سايت شامل "جديدترين‏‌ کالاها"، "محبوب‌ترين کالاها" و "پرفروش‏‌ترين‏‌ها" در نظر گرفته شده‌‏‏اند که بررسي محصولات در اين بخش‏‏‌ها مي‌‏تواند شما را در انتخاب کالاي مورد نظرتان کمک نمايد.


در صورت وجود هرگونه سوال يا ابهامي مي‌توانيد به بخش پرسش‌هاي متداول مراجعه نماييد.