تفاوت فرش نگين اصل از نگين های ...

شرکت فرش نگین مشهد

سال ها تلاش نموده و کیفیت را سر لوحه کار خود دانسته و همواره سعی برآن داشته تا مشتری هایش را راضی نگه دارد و محصولش را با ویژگی های خاص و با کیفیت عرضه نماید و همیشه متنوع و به روز باشد تا نامش ، اعتبار یک محصول و تبدیل به یک برند مانده گار گردد.

1

1

                    شرکت فرش نگین مشهد سال ها تلاش نموده و کیفیت را سر لوحه کار خود دانسته و همواره سعی برآن داشته تا مشتری هایش را راضی نگه دارد و محصولش را با ویژگی های خاص و با کیفیت عرضه نماید و همیشه متنوع و به روز باشد تا نامش ، اعتبار یک محصول و تبدیل به یک برند مانده گار گردد.

و تولید کنندگانی وجود دارند که دوست دارند رهه چندین ساله را یک شبه طی نمایند و  با کپی برداری از طرح ،نقشه ،لوگو و نام یک شرکت مطرح و خوش نام ،محصول خود را با نام و نشان آن شرکت با تغییر مختصر مخاطب را به اشتباه انداخته تا محصولی بی کیفیت و بی ثبات را بفروش رسانند.

سایت فرش ها قصد دارد در این راستا، تفاوت ها اتیکت فرش نگین مشهد را با رقبای به اصطلاح هم نام را خدمت شما همراه هان گرامی به اشتراک گذارد.

عکس زیر یک نمونه از اتیک اصل فرش نگین مشهد می باشد.

 

هر فرشی که اتیکتی متفاوت با این مشخصات که بالا ذکر شد  مطمئا فرش نگین مشهد نبوده و شرکت های هستند که از نام و نشان فرش نگین جهت فروش محصولات خود استفاده می نمایند.